سلام گرم مرا در این روزهای بس نا جوانمردانه سرد، پذیرا باشید. 

وقتی فهمیدم بیان همچنان بازه، خیلی خوشحال شدم و شروع کردم به نوشتن یک متن دیگه. امیدوارم نوشته های من،. باعث بسته شدنش نشه، پس سعی می کنم نوشته ام و نظرات رو از سانتریفیوژ های 90 درصد غلظت، رد کنم.

آقا و خانوم، یک سوال ! 

آیا قطعی نت خارجی، روی گل و گیاه شما هم اثر  گذاشته؟

_ برای ما که،. قطعا بله 

خب برای افرادی از ما  که اعتیاد به اتصال به شبکه های تحت سرور اجنبی داشتن ، تایم خیلی خیلی بزرگی رو آزاد کرد. حالا با این تایم میشه خیلی کارا کرد. یکیش رسیدگی به گل و گیاه مادر مرده ای که چند ساله فراموششون کردیم. این میشه اثر مثبت 

اما خود، من، با قطعی اینترنت، دچار بی هدفی و بی انگیزگی خاصی شدم. ( رشته من و کاری که من انجام میدم، کلا وابسته به نت های خارجیست)  خب گیاه بنده خدا هم، از قیافه در هم و پیچ خورده من، افسردگی و پژمردگی موقت میگیره. ( تا وقتی وصل شه)  اینم میه اثر منفی 

حالا واسه شما کدومه؟؟؟؟ 

خب از حاشیه هم بزنیم بیرون و بریم سراغ کار اصلیمون. 

تو این هوای سرد، گل و گیاه رو چه کنیم؟ ( مردم منطقه طبرستان، معمولا از این فعل استفاده میکنن " چههه کنییییم؟") 

دوست ندارم نصف صفحه وبلاگم از یک مطلب پر بشه. پس بی زحمت دکمه ادامه مطلب رو بزن. 

​​​

​​​​

ادامه مطلب

در روزهایی که اینترنت قطع است، چگونه به گل وگیاه برسیم؟

کشت هیدروپونیک؛ کشت و پرورش گل و گیاه در اب و بدون خاک

چرا وردپرس رو امتحان نمی کنید ؟؟

,گل ,رو ,خیلی ,های ,گیاه ,گل و ,و گیاه ,ادامه مطلب ,  خب ,   

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

m.gh روستای تچک تخته سیاه الیت کیک بوکسینگ استان البرز - شیرزاد سلوشی International IT Work Hanami 花見 سئو طراحی سایت مدل جدید همه چیز را از ما بخواهید tolidco به روز ترین اپلیکیشن های پرداخت